Tarihi Yarımada Koruma Amaçlı Nazım İmar Plan notları Hakkında
Duyurular

Akdeniz Caddesi'nde yeni açılan Diyanet Binası'nda esnaf ve iş adamlarımızla 26 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 10:00'da tanışma - kaynaşma kahvaltısı yapılacaktır.


İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,7303   5,7407
EURO 6,3378   6,3492
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Anket
Tarihi Yarımada İçin Yapılan Çalışmaları Yeterli buluyormusunuz


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ

 

        Derneğimizin ilk adımları 2001 yılında kriz ortamı  nedeniyle aynı coğrafyada iş yapan işadamları tarafından bir araya gelerek atılmıştır. Krizde yapılan dayanışmalar birlikteliği sağlamlaştırmış ve günümüze kadar gelmesini sağlamıştır.  Geçtiğimiz 8 yıllık birliktelikte sosyal projelerde icra edilmiştir. Bu dayanışma örgütünün resmi hüviyetine kavuşması için 2009 yılı Ocak ayında "Tarihi Yarımada İşadamları ve Yöneticileri Derneği" ünvanı alınmıştır.

 

       Gerekli kurumsallık çalışmaları hayata geçirilmiş olup, şeffaflık ilkesine bağlı kalarak ; hacim olarak büyük, itibar olarak yüksek, birbirinden kıymetli ticaret erbabı ve yöneticiden oluşan yönetim kadrosu ve organizasyon resmi faaliyetine başlamıştır. Resmi hüviyetinden önceki sosyal projeler, mali projeler ve dayanışma platformu aksatılmadan aynı ivmede devam ettirilmektedir.

 

     TAYİD için, çok muteber üyelerimiz maksimum düzeyde aktif vaziyette efor sarf etmekte, her dalda ve her satıhta öne çıkmaktadır.

 

       Üzerinde hassasiyet gösterilen ve derneğimiz için büyük önem taşıdığına inandığımız iki önemli husus vardır. Bunlardan bir tanesi derneğimizin omurgası, diğeri de karizmasıdır. Omurgamız organizasyonlarımız yani tüm üyelerimizdir. Bu omurganın zedelenmesine hiçbir şekilde müsaade etmemekteyiz. Karizması da TAYİD ünvanımız ve derneğimizin temiz aktivitesidir, saygınlığıdır. Bu karizmanın bozulmasına meydan verilmemesine ayrı bir ihtimam gösterilmektedir.

   

 

      

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 40
Dün: 30
Toplam: 35429